Kategorize | içimden gelenler

Vefalı Sevgilim

Uzun zaman sana yazmayalı sevgilim. Sen bekledin bekledin bekledin. Bende yazamadım. Belki bilmiyorsun ama hep içimde aşkımı, sevgili yazmak-çizmek vardı. Sen mutlu oluyorsun ya hep ben senin mutlu olduğun şeyleri yapmak istiyorum. Uzun uzun senin yanında olmak, senle gezmek, eğlenmek.. Sen mutluysan bende mutluyum sevgilim..

Üniversite’ye gittim bekledin.. Askere gittim korktun bir şey olacak diye merak ettin bekledin, yılmadın.. Belki benim,belki senin büyük-küçük tartışmalarımız oldu ama yılmadık sevdik sevdik sevgilim.. Şimdiler de üniversitesiydi, askerliğiydi bizim aramıza giren engeller birer birer ortadan kalktı. Hep mutluyduk ama artık daha da mutlu olma zamanı sevgilim. Artık mutluyuz ve daha da mutlu olacağız..

Bu hayat seni bana  beni de sana yazdı sevgilim. Senin aşkın senin sevgin olmasa ben hep boşlukta kalırdım. Sensiz geçen günlerimi düşünüyorum da hep boşluk be sevgilim.. O boşluğu da senden başka doldurabilecek kimse yok …

Sende ki vefa ise kimsede yok sevdiğim.. En mutlu zamanlarımda yanımda olduğun gibi en zor zamanlarımda da yanımda sen oldun. İyi ki o gezi de yanına oturdum ve seni tanıdım. Yoksa bu hayat seni de savururdu beni de sevgilim. Sen beni ve ben seni tuttuktan sonra bize hiçbir şey olmaz sevgilim.  Hayatı yaşayacaksan beraber en güzel şekilde yaşayacağız..

Sen biliyor musun ben senin yalansız dolansız temiz kalbini, boncuk boncuk bakışlarını sevdim en çok.. Gerçekleşen en güzel rüyamsın sen benim sevgilim.. Aynı zamanda en büyük gerçeğimsin.. Sen hep sev çünkü ben seni hep seveceğim..

Yâ Rab bela-yı aşk ile kıl âşîna beni
Bir dem bela-yı aşktan etme cüdâ beni

Gittikçe hüsnün eyle ziyâde nigârımın
Geldikçe derdine beter et müptelâ ben

Öyle zaîf kıl tenimi firkatinde kim
Vaslına mümkün ola yetürmek sabâ beni

Paylaşmak ister misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Translate – Çeviri


Önceki yazıyı okuyun:
Wireless Var İnternet Yok

Teknolojinin hızla gelişmesiyle beraber gerek kamu kuruluşları gerekse de özel sektör insanların rahat etmesi ve kendilerinin daha bi itibar görmesi...

Kapat