Kategorize | Makaleler

Telefon dolandırıcılığı Check-Up – 02129010794

Malum birkaç yıldır sigorta şirketleri herkesi arayıp ota boka sigorta yapmaya çalışıyorlar. Kabul edenler oluyor olmayanlar oluyor.  Ama sonuç olarak bir sene önce yaptırdığınız Check-Up hizmetini hatırlayamayabilirsiniz.

0212 901 0794 bu numaradan da beni aradılar nette araştırdığıma göre daha önce de Ufuk Selçuk isimli arkadaşı arayıp aynı muhabbeti döndürmüşler. Oda yememiş ses kaydı yapmış. Tebrik ediyorum kendisini. Arkadaş ses kaydını birde Youtube üzerinden telefon numarasıyla yayınlayınca bilinçsizce kredi kartı numarası dağıtanlar için güzel bir önlem olmuş.

İzlemek isterseniz tıklayın –> https://www.youtube.com/watch?v=TN9g-MCSCk8

Beni de arayıp 1 yıl önce sigorta yaptırdığımı iki yıllık bir hizmet olduğunu ya yenilemem gerektiğini ya da iptal ettirmemi söylediler. Yenileyince de para ödüyorsunuz, iptal ettirincede 🙂 Almadığınız bir şeye yani.

Bende tam kütüphanedeydim biraz kekleyecektim Ufuk Selçuk gibi ama çok zamanım yoktu kısa kestim. Buyrun izleyin arkadaşlar.

Bu arada Dekat Destek diye aramışlar arkadaşı beni daha farklı bir firma ismiyle aradılar arkadan gelen seslere bakacak olursak harıl harıl dolandırıyorlar milleti.

Paylaşmak ister misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Translate – Çeviri


Önceki yazıyı okuyun:
Wireless Var İnternet Yok

Teknolojinin hızla gelişmesiyle beraber gerek kamu kuruluşları gerekse de özel sektör insanların rahat etmesi ve kendilerinin daha bi itibar görmesi...

Kapat