Kategorize | Makaleler

Sensodyne iso-active köpüren jel diş macunu

Sensodyne kalitesine her zaman inanmışımdır. Yaklaşık iki yıldır da aralıksız “Sensodyne F kullanıyorum. Bir ay önce kullanımı daha pratik olması sebebiyle değişikliğe gittim ve Sensodyne’n sprey tasarımlı “iso active diş macunu” kullanmaya başladım.

Köpüren diş macunu olması sebebiyle gerçekten de sloganında dediği gibi “ulaşılması güç alanlara” ulaşıyor. Fakat ben bir daha bunu almayı düşünmüyorum. Çünkü kullanıp kaldırıyorum ertesi gün bir bakıyorum kendiliğinden akmış. Bu ilk zamanlarda pek sıkıntı yaratmasa da ilerki kullanımlarda çok başımı ağrıttı sürekli silip temizlemek eziyet verdi. Bu nedenle kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Paylaşmak ister misin?

3 Yorumlar için “Sensodyne iso-active köpüren jel diş macunu”

  1. outlet dedi ki:

    En iyisi hiç kullanmamak

  2. Alican Aslanoğlu dedi ki:

    Merhabalar yazdığın yazı için teşekkür ederim bende kullandım baya bi süre çok sevmiştim güzel etkisi gvar köpürmesi felan çok iyiydi fakat bende aynı sorunla karşılaşıyordum köpük öbürsü gün tekrar akıyordu sinir oluyordum.sıkılan yer oynar başlı zaten sıkıp bırakınca içeriden iyi bi hava alamadığından tekrar eski haliyle yerine gelmiyor fırçaya macunu sıktıktan sonra o başlığı elinle tekrar yukarı çekip eski haline getirirsen akmayı önlemiş olursun.şu an sene olmuş 2019 aradan 8-9 sene geçmiş belki yazıyı görmüceksin ama benim gibi girip okuyanlar için umarım bi faydası olur sağlıklı günler teşekkür ederim :)))

  3. Özgür Can dedi ki:

    🙂 okudum teşekkürler 🙂

Trackbacks/Pingbacks


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Translate – Çeviri


Önceki yazıyı okuyun:
Wireless Var İnternet Yok

Teknolojinin hızla gelişmesiyle beraber gerek kamu kuruluşları gerekse de özel sektör insanların rahat etmesi ve kendilerinin daha bi itibar görmesi...

Kapat