Kategorize | Makaleler, Teknoloji

Samsung i-launcher indir – download

İnternette Samsung’un i-Launcher isimli cihazlarımızın yazılımını güncellemeye yarayan programı aradınız aradınız bulamadınız değil mi? Bende zamanında çok aradım ama malesef bulamadım arkadaşlar. Hatta Samsung Türkiye ile Online ortamda konuşma bile yaptım bu konuda netice değişmedi adamlar bu programı internete yüklemekten acizler. Bende o sırada fotoğraf makinamı alırken kutusunu evde bıraktığımdan malum cd de evde kaldı. O an bu programa çok ihtiyacım vardı ama sonradan öğrendim ki yazılım güncelleme işi yaparken programa hiç gerek yokmuş.

Peki bu programın kolaylık sağladığı nedir? Eğer cihazınıza güncelleme gelmişse otomatik olarak buluyor indiriyor ve yükseltmeyi yapıyor. Bende o sıralar Samsung’un sitesinden firmware dosyasını indirip hafıza kartı attım ve cihazım üzerinden menüleri kullanarak güncelleme işini manuel olarak gerçekleştirdim.

Neticeye gelecek olursak benim gibi bu programı arayan arkadaşlar için elimdeki CD’yi İso dosyasına çevirdim ve Yandex.Disk’e yükledim. Kolayca indirebilirsiniz. Bu arada indirme işlemini daha hızlı gerçekleştirmek ve kopma olayları yaşamak istemiyorsanız ve Yandex.Disk hesabına sahip değilseniz aşağıdaki linkten hesap açabilirsiniz. Böylece ben 512 MB sizde 1 GB disk alanı kazanmış olursunuz. Teşekkürler.

Bu arada program direk cd’den çektim o nedenle .iso dosyası halindedir. Ben sizlere Power İso programını öneriyorum. İnternette iso dosyalarının nasıl yüklendiği, çıkartıldığı hakkında yeterince bilgi var eğer yapamazsanız yorumlayın bunun nasıl yapıldığıyla ilgili video çekeyim.

 

Samsung’un programın kullanımı ve güncelleme nasıl yapıldığıyla ilgili sayfasını incelemeyi unutmayın.

http://www.samsung.com/hk_en/support/skp/faq/1058437

 

Paylaşmak ister misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Translate – Çeviri


Önceki yazıyı okuyun:
Wireless Var İnternet Yok

Teknolojinin hızla gelişmesiyle beraber gerek kamu kuruluşları gerekse de özel sektör insanların rahat etmesi ve kendilerinin daha bi itibar görmesi...

Kapat