Kategorize | Makaleler

Mobilyaminegolden.com

mobilyaminegol

Evlenirken en zor süreçlerden birisi ev eşyalarının seçilmesiydi. Beyaz eşya seçimini yaklaşık bir haftada tamamlayıp aldık.  Fakat mobilya konusunda aynı şeyi söyleyemeyeceğim. İstanbul’da bir çok mağaza gezme fırsatımız oldu. Masko’ya gittik, Demirkapı Mobilyacılar sitesine gittik, adını hatırlamadığım birçok mobilya mağazası gezdik. Aklımıza ve bütçemize uygun bir  mağaza bulamadık. Ürünü beğendik renk seçiminde problem yaşadık, rengi beğendik, kumaş seçiminde problem yaşadık.

En son arkadaşımızın tavsiyesi üzerine 1 Ocak 2018’de  Mobilyaminegolden.com‘un Üsküdar’da bulunan mağazasına gittik.

Mağaza internette satış üzerine kurulu olduğu için mağazanın içerisinde alacağımız ürünler yoktu. Gitmeden önce alacağımız bir kaç ürüne karar vermiştik. Gittiğimiz de de bilgisayar üzerinden yatak odası, yemek odası, koltuk takımı, tv ünitesi, kütük sehpa aldık. Aldığımız ürünlerde koltuk renginden, sandalye rengine, kumaş seçimine kadar her konuda yardımcı olundu. Kumaşlar tek tek gösterildi, renk önerileri yapıldı. Hatta yastıkların rengini bile belirleme fırsatımız oldu. Yastık ve koltukların dikimi sırasında kullanılan ipliğin renklerle uyumlu olmasına bile dikkat edildi.

Aldığımız ürünler yaklaşık bir ay sonra adresimize ücretsiz teslim edildi ve kurulumları yapıldı.

Ödeme konusunda hiç bir aksilik yaşamadık hatta ister peşin ister kartla bir miktar kaparo bıraktıktan sonra ürünleri teslim alınca ödeme yaparsınız denildi.

Ürünlerimiz söylenen tarih aralıklarında teslim edildi. Vardiyalı çalıştığımızdan teslimat konusunda birkaç gün erteleme bile yapıldı.

Bu tarz ürünleri internetten alırken aklımızda her zaman soru işareti vardı ama muhatap olabileceğimiz insanların olması, özellikle mağazada iyi niyetli insanların olması aklımızdaki soru işaretlerini giderdi. Gerçekten ahlaklı ve dürüst insanlarla iş yapmak bizleri mutlu etti.

Siparişi alandan getirip götürenine kadar herkesten Allah razı olsun diyorum.

Eğer sizde almak isterseniz ve içinizde endişeleriniz varsa buraya tıklayarak mağaza ile iletişim kurabilirsiniz.


Paylaşmak ister misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Translate – Çeviri


Önceki yazıyı okuyun:
Wireless Var İnternet Yok

Teknolojinin hızla gelişmesiyle beraber gerek kamu kuruluşları gerekse de özel sektör insanların rahat etmesi ve kendilerinin daha bi itibar görmesi...

Kapat