Kategorize | iOS, Makaleler

iPhone 5 hayal kırıklığı

Geçtiğimiz günlerde iPhone 5’in tanıtımı yapıldı. Herkesin beklentisi geniş bir iPhone’du fakat beklenen olmadı. Kullanıcılar ilk şoku karşılarında iPhone 4s’in uzun halini görünce yaşadılar. Çünkü iPhone sadece donanımsal olarak iyileştirilmişti. Yani bu haliyle bile Samsung Galaxy S3’e rakip olamayacak bir durumda.

Samsung demişken şunu da belirtelim. Şimdi daha iyi anlıyordur insanlar Apple’ın neden Samsung’la bu kadar uğraştığını. Çünkü Samsung devamlı kullanıcıların isteklerine göre modeller üreten bir firma. Ayrıca sürekli bir değişim içerisindeler. Bunun yanında Apple ise kullanıcıların isteklerini pek önemsemiyor. Uzun vadede Apple Samsung’un çok gerisinde kalacağa benziyor. iPhone 5’in satışını sağlayacak tek etken ise iOs işletim sistemi olacaktır.

Bu arada iPhone’larda ciddi anlamda bir batarya sorunu var. Apple iPhone 5’de bile 10 saatin üzerine çıkan bir batarya geliştirebilmiş değil. Buda demektir ki iPhone 5 alacağım diyenler iPhone 6’yı bekleyecekler.

 

Paylaşmak ister misin?

Bir yorum için “iPhone 5 hayal kırıklığı”

  1. Ebruli dedi ki:

    İphone 5 almayı düşünüyordum ama artık düşünmüyorum galaxy s4 çıksın bakalım

Trackbacks/Pingbacks


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Translate – Çeviri


Önceki yazıyı okuyun:
Wireless Var İnternet Yok

Teknolojinin hızla gelişmesiyle beraber gerek kamu kuruluşları gerekse de özel sektör insanların rahat etmesi ve kendilerinin daha bi itibar görmesi...

Kapat