Kategorize | Makaleler

WordPress Beyaz Sayfa Hatası – ERR_EMPTY_RESPONSE

Yaklaşık bir yıldır WordPress alt yapısını kullandığım bu sitede sürekli beyaz sayfa sorunları yaşadım. Özellikle plugin yüklerken. Yüklemeyi geçtim Plugin yükleme sayfasına bile giremiyordum. Hatta WordPress ayarlarına girmek istediğimde Google Chrome hiçbir veri bulunamadı diye ( ERR_EMPTY_RESPONSE ) hatası veriyordu. Gerek yerli gerek yabancı internette ne kadar çözüm önerisi varsa hepsini uyguladım ama çözüm yok!

Birisi pluginlerden kaynaklanıyor demiş, diğeri temadan kaynaklı demiş hepsini denedim. Yok karnrdeşim olmuyor. Sonra acaba hata kullanmış olduğum hosting firmasından mı kaynaklı diye düşündüm. Malum Güvenli Mod dalgaları var bunların. (Safe Mode) Bayi hosting kullandığım için birtane site kurup denedim aynı problem yine ortaya çıktı. Sonra ücretsiz hosting hizmeti veren biryerde denedim problem yoktu. İşte o zaman anladım ki hata sunucudan kaynaklanıyor.

Destek talebinde bulunduğumda bana PHP versiyonlarının 5.2.17 olduğunu ve buna göre bir kurulum yapmam gerektiğini ama en kısa zamanda php versiyonlarını güncelleyeceklerini söylediler. 6 ay bekledim güncellemediler. Bende hosting firmasını değiştirmek zorunda kaldım. Şimdi hiçbir sorunum yok.

Eğer sizde bu tarz bir problem yaşıyorsanız yapmanız gereken hosting firmanızla iletişime geçmek. Sorunu çözmüyorlarsa siz çözün ve onlardan kurtulun.

Paylaşmak ister misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Translate – Çeviri


Önceki yazıyı okuyun:
Wireless Var İnternet Yok

Teknolojinin hızla gelişmesiyle beraber gerek kamu kuruluşları gerekse de özel sektör insanların rahat etmesi ve kendilerinin daha bi itibar görmesi...

Kapat