Kategorize | içimden gelenler

Aşkla şehirden kaçış

İsteyebileceğim en güzel şeylerden birisi sevgilimle uzak bir yere tatile gitmek ve dertsiz tasasız vakit geçirip yeni şeyler keşfetmekti. Uzun zamandır istiyordum seninle okuduğum yerlere gidip, oraları gönül rahatlığıyla gezmeyi ve sana gezdiğim, gördüğüm veya her gün bisiklete bindiğim yerleri göstermekti.  Çok şükür ki gerçekleştirdik ve sorunsuz bir şekilde dönüşümüzü yaptık. Tabi Ulusoy’un otobüsünün yolda teklemesini ve bize 4 saate maal olmasını istemezdik. Her işte bir hayır var diyoruz artık.

Zaten otobüs yolculuğunda eminin en rahat eden sendin. Hep uyudun. Bende yastık, minder, yatak görevi gördüm. Şikayet etmiyorum mutluydum. Seni uyutmak güzeldi sevgili.

Ünye’nin en güzel restoranında hep sevgilimle yemek yiyeceğim derdim ve dört senedir gitmemiştim. Şehir manzaralı bir yerde seninle yemek yemek ayrı bir güzeldi, hayalimi gerçekleştirmek ise başka bir güzel.

Ordu’da teleferiğin bakımda olması durdurmadı bizi yine minibüsle de olsa çıktık Boztepe’ye. Soğuktu biraz ama yemekten sonra dönüşe geçerken Gökkuşağının çıkması görülmeye değerdi sevgili.

Ya denize ne demeli belki en güzel en sakin günündeydi o gün. Onlarca gün kalsak sıkılmayacağımıza emindim.

Gönül isterdi daha çok kalmayı ama az oldu öz oldu diyelim sevgilim bir daha ki sefer daha güzel olacağına eminim.

Paylaşmak ister misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Translate – Çeviri


Önceki yazıyı okuyun:
Wireless Var İnternet Yok

Teknolojinin hızla gelişmesiyle beraber gerek kamu kuruluşları gerekse de özel sektör insanların rahat etmesi ve kendilerinin daha bi itibar görmesi...

Kapat