Kategorize | Makaleler

TTNET Günlük İnternet Pakedi

TTNET geçtiğimiz günlerde “Günlük İnternet Pakedi” adı altında interneti fazla kullanmayanlara yönelik yeni bir tarife geliştirdi. Detaylı bir şekilde incelediğimizde her zaman olduğu gibi bizim yararımıza yönelik birşey olmadığını görüyoruz.

Aylık sabit ücret 3 tl bunun yanında günlük her bağlantımızda +3 tl daha ödeyeceğiz.  Ayda bir kere bağlanmamız durumunda 6 tl ödemiş olacağız.  5 kere bağlanmamız gerektiğini düşündüğümüzde ise 15+3=18 tl ödüyoruz.  Bunun yerine ayda 18 tl ye bir netbook alıp yakınımızda bulunan bir cafeye gidip kahvemizi  yavaş yavaş yudumlarken internete bağlanabiliriz.

Ayrıca gördüğüm kadarıyla 500 MB bir kota konulmuş bu kota hem aylık hem günlük olarak belirlenmiş yani günde 500 Mb kullanma limitiniz var ayrıca aylık olarak da o limiti geçemezsiniz.  Geçerseniz 1 MB için  1 Kuruş ödeme yapmanız gerekiyor.

İşin özüne dönersek ttnet’in Günlük İnternet Pakedi tam bir fiyasko olmuş.

Paylaşmak ister misin?

Facebook - Hotmail - Yahoo ile yorumla

yorumlar

2 Yorumlar için “TTNET Günlük İnternet Pakedi”

  1. Cocuk dedi ki:

    :S saçma…. ben limitli paket kullanıyorum ama bence en mantıklı limitsiz paket… sabit ücrete istediğin kadar kullan… 🙂 yanlış mı düşünüyorum ? 😛

  2. Özgür Can dedi ki:

    doğru düşünüyorsun 🙂

Trackbacks/Pingbacks


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate – Çeviri


Önceki yazıyı okuyun:
Wireless Var İnternet Yok

Teknolojinin hızla gelişmesiyle beraber gerek kamu kuruluşları gerekse de özel sektör insanların rahat etmesi ve kendilerinin daha bi itibar görmesi...

Kapat