Kategorize | Makaleler

flo.com.tr üzerinden ayakkabı almak

Geçtiğimiz günlerde FLO web sitesi üzerinden -Seçili Spor Sezon Ürünlerinde 1 Alana 1 Bedava- kampanyası yaptı. Bende bu kampanyanın katılanları arasındayım. Siparişi 20 Şubatta verdim ve 27 Şubatta teslim edildi. Tabi içerisinde almış olduğum diğer ayakkabı yoktu. Ayakkabıyı alıp sepete ekleyip ödeyinceye kadar sorun yok. Ama aldıktan birkaç gün sonra bir e-posta gönderip ürünlerden biri için iade yapacaklarını söylediler.

Yapmış olduğum 269,21 TL alışverişi ikiye bölüp 134,60 lirasını iade ettiler. Buraya kadar sorun yok. Gelen ayakkabının numarası da büyük olduğuiçin mağazadan değişiklik yapmak için bir Pazar günümü ayırdım. (İadeler internet üzerinden değişiklikler mağazadan yapılıyor) İki tane AVM gezdim fakat ayakkabının aynısından bulamadım. Kasadaki görevliye değişikliği nasıl yapacağımı sordum. Bana burdan aynı fiyatta bir ürün ya da fiyat farkını ödeyerek bir ürün alabileceğimi söyledi. Yani 200 liralık bir ürün alırsam 200-134= 66 TL daha ödemem gerekecekti. 

Şimdi bizim kampanya olayı nerde kaldı? Hani ben bir alana bir bedava kampanyasına katılmıştım?

Kampanya yaptık dediniz, temin edemeyeceğiniz ürünü sattınız, temin edemeyip ödediğim tutarın yarısını iade ettiniz. Beni mağazaya yönlendirdiniz mağazada bana bir ayakkabı beğenmemi onun farkını ödeyip almamı istediniz. Ben elimde iki tane ayakkabı olacağını düşünürken size uymuş olsaydım normal mağazada sattığınız fiyat üzerinden sadece bir ayakkabı almış olacaktım. Peki ya kampanya nerede kaldı?

100 müşteriden 50 tanesine böyle yapsanız ve işler sizin istediğiniz gibi yürüse çok güzel kar ediyorsunuz değil mi? Hadi gelin bana burda neden art niyet aramayacağımı sorun. Bravo diyorum çok güzel bir kurgu olmuş.

Bu nedenle bir daha Flo’dan alışveriş yapmayacağım. Olan benim PAZAR günüme oldu.

 

Paylaşmak ister misin?

Facebook - Hotmail - Yahoo ile yorumla

yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate – Çeviri


Önceki yazıyı okuyun:
iPhone 7 alınır mı?

Herkesin aylardır beklediği iPhone 7 manidardır 7 Eylül'de tanıtıldı. Demek ki iPhone 8 için 8 Eylül'ü bekleyebilirsiniz. Tanıtılan yeni modelde...

Kapat