Kategorize | Makaleler

Akbatı – Bernardo Pişmanlıktır

14 Nisan 2016 tarihinde Bernardo’nun Akbatı şubesinden yaklaşık 4200 liralık alışveriş yaptık. Yemek takımı, çatal bıçak, tencere vs vs.. Alışverişi gerçekleştirip eve gidene kadar herşey normal olması gerektiği gibi oldu. Yaklaşık iki hafta içerisinde aldığımız tüm ürünlerin kargo ile kapımıza kadar geleceği söylendi. İlk hafta bazı ürünler geldi. Örneğin çatal bıçak takımı geldi fakat kutusu gelmedi aradık söyledik yeni tasarıma geçtik daha sonra yollayacağız dediler. İyi tamam dedik sürecin bitmesini bekledik. 14 Mayıs 2016 itibariyle tencere takımlarımız geldi fakat biz granit tencere almamıza rağmen seramik tencerelerle karşılaştık. Alışverişten bir ay sonra aldığımız ürünü gönderiyorsunuz ve onuda doğru bir şekilde gönderemiyorsunuz.  Bu kadar beklediğimize mi yanalım yoksa bu kadar rezil bir müşteri anlayışına sahip firmadan ürün aldığımıza mı yanalım.

Satış işlemi gerçekleştirilinceye kadar olan ilgi ve alakanın tam tersini satıştan sonra en iyi şekilde gördük. Bernardo’nun merkezini arıyorsunuz aldığınız şubeyi arayın diyorlar. Akbatı Bernardo’yu arıyorsunuz lütfedip telefona bakmıyorlar. Neden bakmadıklarını da çok yoğunuz diyerek açıklıyorlar. Bende diyorum ki o telefona tabi bakmazsınız çünkü insanların ürünlerini göndermiyor yanlış gönderiyorsunuz.

Ben kesinlikle Akbatı Bernardo şubesinin verdiği hizmetten memnun kalmadım. Siz siz olun ürünü ya Bernardo’dan almayın yada aldığınız ürünü hemen teslim alıp evinize götürün. İnternette yaptığım araştırmalar neticesinde öğrendim ki Bernardo ürünleri hem geç gönderiyor, hem yanlış gönderiyor, hemde sıfır müşteri anlayışına sahip.

Buyrun SikayetVar.Com ‘daki Bernardo başlığı altındaki şikayetleri okuyun!

https://www.sikayetvar.com/bernardo

Paylaşmak ister misin?

Facebook - Hotmail - Yahoo ile yorumla

yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate – Çeviri


Önceki yazıyı okuyun:
Yamaha R25 – iyidir iyi!

Sahalara dönme zamanı geldi geçiyor diyebiliriz. Üniversiteydi, formasyondu, askerlik, iş arayışlarıydı iyice aksattım blog yazmayı ama bu yıl hedefim düşündüğüm...

Kapat